Ürün İade Şartları

Amacımız sizi en iyi şekilde memnun etmek. İşte bu nedenle satış öncesi olduğu kadar, satış sonrasında da sizlerin yanındayız.

Hem Ticaret Kanunu hem de Monist.com.tr Müşteri Memnuniyeti Sistemi'ne göre herhangi bir sebep göstermeksizin siparişinizden vazgeçebilirsiniz. Siparişinizi iptal etmek için info@monist.com.tr adresine sipariş numaranızı ve iptal isteğinizi belirten bir e-posta yollamanız yeterlidir. İptal için gerekli işlemler e-postanız ulaştığı anda başlatılacaktır.

İade ve Değişim Şartları

Satın almış olduğunuz üründe herhangi bir problem varsa ya da bir sebep göstermeden değiştirmek isterseniz aşağıdaki şartlara uymak koşulu ile iade ya da değişim yapabilirsiniz.

İade Şartları

Monist müşterisinin memnuniyeti ana ilkedir. Bu yüzden iade süresi 7 gün olarak belirlenmiştir.

  • Ürünün denenmesi sırasında herhangi bir makyaj malzemesinin (fondöten, allık, ruj, parfüm gibi ) ürüne bulaşmamış olması gerekmektedir.
  • Ürün ambalajı içinden çıkan tüm aparatlar/parçalar (askı, saklama kılıfı, yedek düğme ve yıkama talimatı zarfı, etiket, moda kartları vs.) eksiksiz ve sağlam olarak tarafımıza geri gönderilmelidir.
  • Ürün üzerinde hiçbir değişiklik ve deformasyon yapılmamış olarak tarafımıza geri gönderilmelidir.
  • Ürün kesinlikle kullanılmamış olmalı, üzerinde leke, yırtık, kırık vs. hasar olmamalıdır.
  • Kargonun size teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre geçmemiş olmalıdır.

Ürün iade ve değişim adresimiz;

Monist Tasarım Giyim Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Seyrantepe Mahallesi Çalışkan Sokak No:1 Kat: 2
34418 Seyrantepe/ KAĞITHANE

Tel: 0 212 283 68 28 (hafta içi 09:00 – 18:00 arası)
info@monist.com.tr

Lütfen Unutmayın...

Monist.com.tr'dan almış olduğunuz ürünü yukarıdaki şartlar doğrultusunda iade etmek istediğinizde; almış olduğunuz ürünü, ürünün faturası ile birlikte Monist.com.tr'a göndermeniz gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürünün kargo ücreti Monist.com.tr tarafından karşılanmaktadır.

Değişim ve İadesi kabul edilemeyen ürünler;

Yukarıdaki ürünler için tanımlanan şartlara uygun olmayan ürünlerde değişim ve iade yapılamamaktadır.

İade İşlemlerimde Ücret Geri Ödemeleri;

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürünün Monist.com.tr’ye ulaştığı andan itibaren ürünün bedeli müşteriye iade edilir. Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 2 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır.

Kredi Kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade talepleri anında sistemimiz tarafından bankaya aktarılır ve maksimum 3 iş günü içinde banka tarafından yapılmaktadır. İlgili Banka Kredi Kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir (bu süreçte Monist.com.tr’nin herhangi bir etkisi yoktur).

Eğer iade ile ilgili tutarınız ilgili banka tarafından 3 günü geçmiş ve halen hesabınıza yatırılmamış ise info@monist.com.tr adresine göndereceğiniz bir e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Bu gibi durumlarda Bankanızın kredi kartı servisi ile irtibata geçmeniz gerekebilir. Kredi kartı taksitli satışlarda yapılan iadeler banka tarafından kredi kartına yapılan taksit sayısınca her ay artı bakiye olarak hesabınıza yansıtılacaktır.