Sipariş ve Takip İşlemleri

Monist.com.tr'den almış olduğunuz ürünler her gün, belirli aralıklarla kontrol edilmekte ve size ulaştırılmak için en kısa sürede hazırlanmaktadır.

Monist.com.tr'de sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere sistem veri tabanımıza kaydedilmekte ve ek olarak sipariş bilginiz hem müşteri temsilcilerimize hem hizmet sunucumuza koruma altında e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

Monist.com.tr siparişinizde yer alan ürün/ürünler gönderim öncesi tekrar kalite kontrolden geçirildikten sonra size en iyi şekilde ulaşması için gerekli hazırlık testleri yapılır ve faturanız düzenlenir. Tüm bunların ardından ürününüz paketlenerek kargoya verilir.

Sipariş Verme

Siparişinizi sepete ekleyip ödeme bilgilerini girdikten sonra, Sipariş Hazırlanma aşamasında size posta yolu ile bilgi verilir ve Siparişlerim bölümünde sipariş/siparişlerinizin karşısında Hazırlanıyor ibaresini görebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

Kredi Kartı ile ödemelerde herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmamanız için ilgili banka kartınızın internet üzerinden alışveriş yapmaya açık ve kullanılabilir olduğunu denetleyiniz.

HAVALE / EFT ile Ödeme

Ürün bedeli, Havale / EFT ile ödenmiş ise siparişinizin karşısında Havale Bekliyor uyarısı görüntülenecektir. Havale İşlemlerinde işlem sürecini hızlandırmak için Tutarını Havale ettiğiniz Ürün için siparişlerim bölümünde yer alan HAVALE – EFT Bildirim butonuna tıklayıp formu eksiksiz olarak doldurduğunuzda EFT bildiriminiz anında sistemimize iletilecektir.

Havale ve EFT tutarınız sistemimize ulaştıktan sonra siparişteki ürünlerinizin karşısında Hazırlanıyor ibaresini görebilirsiniz.

Gönderim

Teslimat süresi 2 ila 7 iş günü arasında değişmektedir.

Monist.com.tr tarafından kargoya verilen siparişinize ait Kargo Takip Numarası ve Sipariş Formu e-posta adresinize otomatik olarak gönderilmektedir.

Monist.com.tr'den vermiş olduğunuz siparişlerin durumunu takip etmek için sisteme e-posta ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Üyelik Bilgilerim bölümünden Siparişlerim bölümüne tıklamanız gereklidir.

Monist.com.tr'de sipariş sistemimiz herhangi bir sorun nedeniyle ürün siparişini tarafınıza iletemiyorsa Sipariş sonrası durumla ilgili e-posta veya gerekirse telefon yoluyla haberdar edilmektesiniz.